INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

28 04 2024r.

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA

• W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci NMP codziennie po Mszach świętych, w sobotę po Mszy porannej, w niedziele i uroczystości po Mszy wieczorowej.
  • Trzeciego maja – Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze w porządku świątecznym, udział we Mszy i Komunia św. zaliczają nowennę pierwszych piątków miesiąca.
  • W sobotę o g. 7:30 Różaniec wynagradzający Sercu NMP i Msza o g. 8:00. O godz. 10:00 Msza ku czci św. Floriana w intencji OSP w Turce, po Mszy Druhowie zapraszają na zwiedzanie nowej remizy i piknik. Będzie okazja do zabawy, ale i wsparcia potrzebujących charytatywnie.
  • W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic w Kółkach Żywego Różańca, na Sumie w szczególny sposób polecamy wszystkich odpowiedzialnych za Kółka Żywego Różańca w naszej parafii i Członków Róż.

Intencje mszalne   29 04 – 05 05 2024r.

D Z I E ŃGODZ. I N T E N C J A
PONIEDZIAŁEK18:00+Tadeusz Nieznaj(5m)/off. r. Barwińskich/
WTOREK18:00+Józef(r.), Janina, Tomasz, Zofia, Wawrzyniec z r. Oleszek
ŚRODA17:30+Helena Sutkowska(4m)